Pop-up roadshow s foodtruckem VozejCzech

17. 4. 2023

Velikonoční pop-up roadshow s foodtruckem VozejCzech

Během velikonočních svátků se naše produkty (100% mražené džusy a smoothie)  zúčastnily prezentace, která byla spojena s ochutnávkou a prodejem, pod záštitou projektu Pop-up roadshow @VozejCzech, která chce podpořit české výrobce a proto jezdí po celé České republice se svým foodtruckem a představuje kvalitní české potraviny. Tímto bychom jim chtěli poděkovat, že si vybrali na prezentaci zrovna naše produkty.


Prezentace probíhala jeden den v Praze a dva dny v Liberci v rámci velikonočních trhů a cílem bylo rozšířit podvědomí o naší společnosti a našich produktech mezi širokou veřejnost. Seznámit vás s naší filozofii a výhodami mražených džusů a smoothie oproti klasickým pasterizovaným produktům v TetraPak nápojových kartonech.

Počasí úplně nepřálo a návštěvnost nebyla tak velká, jak jsme čekali, ale i přesto věříme, že naše výrobky si našli cestu k novým zákazníkům.

Našim cílem je, aby naše 100% ovocné džusy a smoothie byly součástí každé rodiny. Aby díky nim měli všichni pravidelný příjem přírodních vitamínů. Například ve 2dcl našeho pomerančového džusu je doporučená denní dávky vitamínu C. Věděli jste to?

VozejCzech o nás napsali:

„Tropico již více jak 15 let dělají mražené, nepasterizované, poctivé 100% džusy z toho nejkvalitnějšího a nejchutnějšího ovoce ze všech koutů světa.  Doporučujeme mangový džus, který je právem považován za královnu exotického ovoce a obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek. Nebo jahodový džus, který má protizánětlivý a antiseptický účinek, posiluje metabolismus, je prospěšný při chorobách srdce a cév. Výrobky obsahují jen přírodní cukry z ovoce. Jsou takové, jaké je stvořila příroda sama. Někdy sladké, někdy kyselé, přitom plné vitamínů a zdravý prospěšných látek.“

Podělte se s námi na sociálních sítích FB/IG, jaké jsou vaše zásoby v mrazáku? Označte náš profil a my vaši fotku přesdílíme. Inspirujte tím ostatní.

FB: https://www.facebook.com/tropiconapoje

IG: https://www.instagram.com/tropiconapoje/

 

 

Sdílet na Facebooku

Sdílej tento příspěvek se svými přáteli