NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme manželé Korgovi, majitelé rodinné, ryze české firmy Tropico a již více jak 15 let děláme pro naše zákazníky to nejlepší – mražené, nepasterizované, poctivé 100% džusy z toho nejkvalitnějšího a nejchutnějšího ovoce ze všech koutů světa. Naše mražené 100% džusy dodáváme do školních jídelen, dětských domovů, domovů pro seniory, restaurací, raw a vegan barů, zdravých výživ, wellness hotelů, penzionů, ale i do minimlékáren, minipivovarů a na řadu sportovních a festivalových akcí po celé ČR.

JAK ŠEL ČAS

Všechno začalo v Brazílii kolem let 1985, kdy náš strýc, který v sedmdesátých letech emigroval z České republiky do Švýcarska, objevil plantáže s ananasem a ty mu učarovali. A v následujících letech začal svoje vlastní podnikání s ananasem a jeho následným dovozem do Evropy.

1985

1993

Chvíli na to, jsme se stali jeho pravou rukou pro východní Evropu a snažili jsme se rozšířit jeho byznys.
Tak šel čas, tak se měnil i segment zákazníků. V současné době se zaměřujeme na veřejný sektor (školní jídelny, veřejné stravování, sociální služby), HoReCa sektor.

1996

2019

Více jak 20 letá zkušenost a kontakty z oblasti světového ovoce nám umožňuje zaručit našim zákazníkům tu nejvyšší kvalitu, kterou trh nabízí. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vytváříme produkty šité na míru.

,,NO ADDITIVES“ = 100% OVOCE, 0% CHEMIE

Do našich produktů nikdy nepřidáváme žádné přídavné látky (barvivo, aroma, konzervant) ani žádný cukr. Výrobky obsahují jen přírodní cukry z ovoce. Jsou takové, jaké je stvořila příroda sama. Někdy sladké, někdy kyselé, přitom plné vitamínů a zdravý prospěšných látek.

PEČLIVÝ VÝBĚR VYZRÁLÉHO OVOCE PRVOTŘÍDNÍ KVALITY

20 let zkušeností a znalost prostředí nám umožňuje výběr toho nejlepšího ovoce ze všech koutů světa. Vybíráme si ovoce ze zemí, kde má nejlepší podmínky pro růst a zrání. Ke zpracování ovoce dochází v plné zralosti přímo u pěstitele. Ti mají přísně zpracovaný systém kontroly kvality (ISO 9001, ISO 18001), abychom zajistili.

OKAMŽITÉ ZAMRAZENÍ A DOPRAVA

Pro uchování jedinečné chuti produktu dochází po zpracování na ovocný koncentrát nebo pyré k okamžitému zamrazení. V tomto stavu se dostane až k nám. A u nás je už jako v bavlnce.

VÝVOJ VLASTNÍCH PRODUKTOVÝCH ŘAD

Díky naší mnoholeté zkušenosti s ovocem, pro vás vyvíjíme ty nejlahodnější ovocné kombinace, které mají vyvážený obsah vitamínů, minerálů a ostatních tělu prospěšných látek

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Chcete být něčím originální, zaujmout svého koncového zákazníka? Vymyslíme a vyrobíme vám produkt na míru jen pro vás. Nenašli jste v naší nabídce ovoce, po kterém toužíte? Zkuste se nás zeptat.

ZARUČENÁ ČERSTVOST A KVALITA

Díky tomu, že hotový nápoj je namíchaný těsně před podáním, je zaručena jeho čerstvost, barva, chuť a obsah vitamínů. Příprava našich džusů je snadná a praktická. Po spotřebování vám zůstane minimum odpadu z obalu.